Projekty nízkoenergetických domů

Mnozí lidé se obracejí zpátky k přírodě, snaží se o určitý návrat ke kořenům a k tradicím, samozřejmě na nové, modernější úrovni. Stále více se prosazuje názor, že s přírodou není potřeba bojovat, ale žít v souladu, neboť jsme její součástí, prosazují se pojmy trvale udržitelný rozvoj, odpovědnost vůči budoucím generacím. Ekologické bydlení je velmi úsporné oproti běžnému typu bydlení, je zde jen jiná distribuce finančních prostředků;  zatímco u běžného domu se platí relativně nízké investiční náklady a vysoké náklady provozní, ekodomy jsou náročnější na pořízení (vícenáklady 10-20%), ale zato jejich provoz je mnohem levnější.

Za nízkoeenergetický dům je označována taková stavba, jejíž spotřeba na vytápění se pohybuje v rozmezí max. 15 - 50 kWh/m za rok.

Nabízíme služby v oblasti zpracování energetické náročnosti stavby tak, aby splňovala požadavky pro nízkoenergetický dům. Toho lze dosáhnout kvalitním návrhem stavby samotné.

Proč si nechat zpracovat projekt nízkoenergetického domu od nás?

  • klademe důraz na nízkoenergetický komfort
  • máme dlouholeté zkušenosti v oblasti úspor energií
  • skutečnou výhodu nízkoeenergetického domu oceníte při nižích částkách na složenkách :)
Pro zpracování projektu nízkoenergetické stavby nás můžete kontaktovat telefonicky
na 737 555 228 nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně využít kontaktní formulář.

Aktuálně